יהודה גרין - ברכני

יהודה גרין   (5 מוצרים)

שנתיים וחצי חלפו מאז הוציא יהודה גרין את אלבומו ‘נועם הנשמות’. מאז צאת האלבום בילה גרין את זמנו בהופעות רבות סביב הגלובוס. כעת הגיע הזמן להשקת אלבום רביעי וחדש, העונה לשם ‘ברכני’.

כבקודמיו, גם האלבום הנוכחי מכיל תריסר שירים מלאים בדבקות ונשמה, בלחנים של גרין עצמו, ר’ שלמה קרליבך ואחרים. בולט באלבום הוא השיר ‘רבי רבי’ הבלתי נשכח אותו שחרר כסינגל לקראת הימים הנוראים.

את ההשראה המוזיקאלית ליצירה מקבל גרין ממורו ורבו הרוחני והמוזיקאלי ר’ שלמה קרליבך ז”ל, אך חלק לא מבוטל שייך גם לבני הישיבות הנוטלים חלק פעיל ומשמעותי במופעים וקונצרטים בעולם.

יהודה גרין: “למאזניי האהובים ובני הישיבות היקרים! אני מודה לכם על התמיכה והאהבה, המשימה שלי לא הייתה מושלמת בלעדיכם, אתם השליחים הטובים ביותר ונותנים לי את הכח להמשיך במסע המוזיקאלי להגיע לכל נפש יהודי באשר היא. אני מאחל לכולנו את הזכות לשיר ביחד באחדות ובאהבה מתוך תפילה וברכה לכל עם ישראל”.

כמות:
  תאריך הוצאה10

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק