יגאל טב-אל - ניגון וזמר חלק ו'

יגאל טב-אל   (14 מוצרים)

הספר כולל את מיטב הלהיטים של הזמר החסידי מאת אמנים כשלמה קרליבך, אברהם פריד, א. אולמן, מרדכי בן דוד וכן: 
אדון השלום, אדם הדואג, אך טוב החסד, אל תירא (פרחי טורונטו), אל תירא (קרליבך),אליהו הנביא, אליך א-לוקי, אם אני לי, אם אשכחך, אמור מעט, אני מאמין, אשר ברא, אשת חייל, אתה אחד, בגן של החיים, בוטחים בקב"ה, במידת הרחמים, בן בג בג, הבל הבלים, הוא יפתח ליבנו, התייצבו, ואמר ביום ההוא, ומחה ה', ומעביר יום, וראו, ושמרו, זכרני נא, חדוות ה', חמול, הנני ה', טוב להודות, ידיד, יודו לה' חסדו, ישימך, כי בא מועד, כי בשמחה, כל צמא לכו למים, לא מפחדים, ליהודים, לך, לך עמי, מה נאמר, מה שהיה, מזמור שיר, מי אדיר, מי שאמר, מלאכים, מלך, מלפני אוריאל, מרן די בשמיא, מתפללים, נצור, עבדו את ה', פיה פתחה, פתחו לי, קומי רוני, קם מתוך חלום, רבותי נברך, רחם נא, שהחיינו, שוש אשיש, שלום לרחוק ולקרוב, שמח ורוקד, שמח תשמח, שמחתי, שתרחמני, תהילת ה', תפילה לעני, תפילת הילדה.

 

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.