יגאל טב-אל - ניגון וזמר חלק ה'

יגאל טב-אל   (14 מוצרים)

אב הרחמן, אגיל ואשמח, אדיר במרום, אורך ימים, א-לוקי הנשמה, אל הנער הזה, אמירת תהילים, אנא ה', אנחנו עמך, את פניך ה', אתה קדוש, בגלל אבות, ביום ההוא, בך רבינו, בפי ישרים, בנה ביתך, ברכוני לשלום, ברכי נפשי, ברכנו אבינו, בשצף, בתורתו, גם זו לטובה, דף היומי, ה' מלך,ההרים רקדו, הוא כלל, הנה ימים באים, הניגון (ימאמאי), הרחמן, השיר, התנערי, וארשתיך לי, וארשתיך לי,ובנה ירושלים, והיו למשיסה, והריקותי, וישמע, וכל החיים, ונא אל תצריכנו, ושיר אערוך לו, ושמחת, זכות אבות, זמן הגאולה, יהא רעוא קדמך, יהא שלמה רבא, יושב בסתר עליון, יתגדל, כי אתה הוא מלך, כי הם חיינו, כל מי, כן יברך אותנו, לא-ל ברוך, לא נלך מכאן, לב טהור, ללבנה אמר, למעלה, מאת ה', מה נאווה, מהרה, מודה אני, מוריה, מלך המשיח, ממעמקים, מרחוק, נאמן, נעלה נעלה, על חומותייך, עלה קטן, פותח את ידך, פתאום, פתחו שערים,קווה אל ה', קחו עמכם, רזא דשבת, רחם בחסדך, ריבונו, רצה ה', שבשפלנו, שבת אחים, שובו בנים, שובי השולמית, שמע ישראל, תהילת ה', תפילה.

 

כמות:
  תאריך הוצאה2008

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.