יגאל טב-אל - ניגון וזמר חלק ב'

יגאל טב-אל   (14 מוצרים)

הספר כולל 128 להיטים חסידיים, שירים ומזמורים מכל העדות: 
א-ל ההודאות, אב הרחמן, אבינו אב הרחמן, אברהם יגל, אדרבה, אחת שאלתי, א יידישע מאמע, אין ערוך לך ה', אל תסתר פניך, אל תשליכני, אם אשכחך ירושליים, אמר ה' ליעקב, אנא בכוח, אנא עבדא, אני מאמין, ארוממך ה', אשא עיני, אשירה לה' בחיי, אשת חייל, בואי בשלום, בורא עולם, בלבבי משכן אבנה, בנה ביתך, ברוך הבא מלך המשיח, ברוך הגבר, ברכי נפשי, דאגה מנין, המלאך הגואל אותי, המקום שלי הוא ארץ ישראל, הנה א-ל ישועתי, הנה מה טוב, הרחמן, השמיים מספרים כבוד א-ל, ובאו האובדים, ובנה ירושליים, והאר עיננו, והביאנו לציון עירך, וזכנו, וידעו, ולירושלים עירך, ונזכה, ונשמח, וקרב פזורינו, ושננתם לבניך, ותן בנו, זוכרנו לחיים, זרעא היא, חיים של טובה, חמדת ימים, יברכך ה' מציון, ידיד נפש(גרין) , ידיד נפש (צוויג), יהי החודש הזה, יודן, ירושלים, ירושלים אורו של עולם, כי הם חיינו (חייט),כי הם חיינו, כי ניחם, כיצד מרקדין (לאופר),כיצד מרקדין, כל העולם גשר צר, כל ישראל, כשם שאני, ליהודים היתה אורה, לכו נרננה, למען אחי ורעי (קרליבך), למען אחי ורעי, מהרה, מודה אני, מי אדיר, מי האיש החפץ חיים, מלכותך, מקימי מעפר דל, מרש החתונה, משיח, נודע ביהודה, ניגון רש"י, ניגון (קדאצ'קה רומנית), ניגון ( יעקב תלמוד),ניגון (ש. ברזיל),ניגון (קרליבך), ניגון, נכון ליבי, סימן טוב (מנדלוביץ), סימן טוב (קרליבך), עוד ישמע, עם ישראל חי, ענבי הגפן, עשה עמי, פתחו לי שערי צדק, צדיק כתמר, קול ברמה, רבי נחמן מברסלב היה אומר, שבחי ירושלים,שומר ישראל, שוש תשיש, שיבנה בית המקדש, שים שלום, שמח תשמח, שמחם, שמע בני, שמעו מלכים, שפכי כמים ליבך, תמיד בשמחה, תניא.

 

כמות:
  תאריך הוצאה2004

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.