זאנוויל וויינברגר - מטעמים


בחלוף שנתיים מאז ראה אור אלבום הבכורה של הזמר החסידי זאנוויל -  'מן השמים', משיק כעת זאנוויל ויינברגר בהפקת ר' יוסף משה כהנא מלחיים הפקות - אלבום חדש, שכולו טעם של שבת מיוחד במינו: 'מטעמים'!

באלבום חמש מחרוזות הטומנות בחובן את נעימות השבת וזמירותיה מבואה ועד צאתה, כשהן מופיעות כסדר זמני השבת החל מכניסת השבת וההכנות לקראתה, דרך תפילת קבלת שבת, סעודות הלילה והיום, וכלה בסעודת רעווא דרעווין ובנוסף יצירת פרידה משבת המלכה החותמת את האלבום.

במחרוזות מיטב שירי השבת האהובים מכל הזמנים, מחצרות הקודש ומהיכלי הישיבות, מנוסחאות בית הכנסת ומאוצרותיהם של גדולי היוצרים.

פנחס ביכלר, מנהלו המוזיקאלי של זאנוויל, עיבד קולית את האלבום המלווה על ידי מקהלת מלכות, כשעל העיבוד המוזיקאלי הנפלא חתום בני לאופר.


  תאריך הוצאה29
  משקל0.14 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק