השבת של רבינו

אמנים שונים   (78 מוצרים)

בברסלב מבקשים לשמר במדוייק את מסורת הנגינה, ולשם כך ויתרו הפעם על עיבודים מוזיקאליים מפוצצים, והתמקדו בעיבוד מעודן וכמעט בלתי מורגש. בעבר הופץ אלבום תחת השם "ניגון ונעימה", שאכלס את כל הניגונים, אבל גם שלושה ניגונים שאינם קשורים לברסלב. המפיק חיים חזין מ"הינדיק הפקות" ערך את האלבום מחדש והסיר ממנו את שלושת השירים. 
האלבום מיועד לחסידי ברסלב, הוא מקבץ בתוכו את כל זמירות של ליל שבת הנהוגות על שולחנם של חסידי ברסלב. העיבוד כאמור מינימליסטי במיוחד, השירה של יצחק שפירא. לא מדובר בזמר חדש, או זמר בכלל, אלא שהוא מהיחידים באנ"ש שיודע לשיר את הניגונים באופן מדוייק ביותר כפי ששרו על שולחנו רבי נחמן עצמו. 

העיבודים של דני ממן, יהודה גלאנץ הוסיף ושדרג ובאלבום משתתף גם גדי פוגטש

כמות:
  תאריך הוצאה2008
  משקל0.11 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.