הרי יהודה

אמנים שונים   (80 מוצרים)

"הרי יהודה" - אלבום המורכב מלחניו של יהודה גילדען, המארח את מיטב אמני הזמר החסידי .

יהודה גידלען המתגורר בטורנטו שבקנדה, היה המנהל המוזיקלי של להקת "עץ חיים" במשך כעשרים שנה, כשבמקביל היה מופיע בתזמורת נפשנו. לפני מספר שנים יהודה חלה במחלה קשה ונבצר ממנו להמשיך לנגן ולעבוד. ידידו הטוב אייבי רוטנברג לקח את העניינים בידיים והחליט להפיק אלבום מיוחד עבורו. אברהם פריד, יעקב שוואקי, דוד גבאי, ריבי שוובעל, שלמה שמחה, שלשלת, שלומי דקס ,ברוך לוין, לב טהור, יעקב יאנג, יוסי פיאמנטה ואיבי רוטנברג - הם רק חלק מהאמנים המשתתפים באלבום מיוחד זה. מקהלת מבוגרים מיוחדת בניצוחו של העשי קונריך מלווה את שירי האלבום יחד עם תזמורות 'זמר' ו'נפשנו' שעליהם מנצח ישראל לאם. יצוין כי באלבום מצורף קטע מיוחד לצפיה - מאחורי הקלעים של יצירת האלבום.

כמות:
  תאריך הוצאה2007
  משקל0.13 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק