הרב שבתי סבתו - משירי אהודנו [2]

הרב שבתי סבתו   (1 מוצרים)

זהו האלבום השני של שירי הרב שיוצא אל האור, וכמו הראשון – כל שיר טומן בחובו שיעור שלם על נושא יהודי כלשהו. כל מילה בשירים מסתירה מאחוריה רעיון עמוק, וכל בית בשיר צופן מהלך רוחני מורכב. בחוברת הנלווית מובאים במילים קצרות הרעיונות הבסיסיים של השירים, אך זוהי רק טעימה. יודעי דבר מספרים כי הרב מתכנן להוציא חוברת שלמה של שיעורי תורה המפורטים בשירים, וכך להשלים את הפרויקט.

העיבודים נעשו ע"י אהרון מנחם בסגנון מזרחי לא כבד מדי, וגם בהם הושקעה מחשבה רבה. החשיבות של המילים לא הביאה לזלזול בצד המוסיקלי, אלא להיפך. הרב סבתו מתגלה כזמר נעים קול, ויחד עם חתנו – הרב ניסים אדרי, הם הצליחו להפיק אלבום מוסיקלי ברמה גבוהה, שמזמין אותנו פנימה, לעולם יהודי רב תוכן ועומק.

כמות:
  תאריך הוצאה2012
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.