המעוררים

אמנים שונים   (80 מוצרים)

אמנם היה קשה לכנס לאולפן קטן אחד את כמעט כל גדולי הזמר החסידי, אבל בדיעבד, כשזה התרחש, התוצאה מרשימה ומיוחדת. 
חודש אלול והימים שבין כסא לעשור, טומנים בחובם השנה אלבום חדש, שונה, מרגש ועוצמתי. 
לייזר שוובר הלחין במשך השנים עשרות שירים בעלי “ארומה ישיבתית”. 
בשנה האחרונה, לאחר שהצטברו במגירתו לחנים ראויים, הוא חיבר להם את מיטב זמרי הנשמה החסידיים ועליהם הפקיד את ג’ף הורביץ, שעיבד ביד רגישה את תווי השירים לכדי אלבום אחד – “המעוררים”. 
שוובר, בוגר הישיבות עטרת ישראל וחברון, הירושלמיות, עוסק במוסיקה מגיל צעיר, אך רק בגיל 25 החל לנבוע מעיין הלחנים שלו. שנתיים אח”כ הפיק אלבום ראשון שהתמסמס קמעה, שיר אחד בלט וזכור מאז “אדיר במרום”, בוצע לימים גם ע”י מקהלת הילדים צליל וזמר. 
לייזר אומנם מלחין בחסד אך אינו זמר, לפיכך שרים את לחניו טובי הזמרים החסידיים בעולם כמו מרדכי ומנדי ורדיגר, שרולי גינסברג, שלמה כהן, יוסף קרדונר ואחרים. הביצועים מרטיטים ומרגשים כולם. ההחלטה להקדיש אלבום מלא לחגי תשרי, נבעה מריבוי חומרים מולחנים מתוך התפילות, העבודה באולפן נמשכה למעלה משנה של עשייה אינטנסיבית.

כמות:
  תאריך הוצאה2008
  משקל0.14 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק