המדרגות - עץ - האוסף

המדרגות   (2 מוצרים)

אוסף ללהקת המדרגות, אחרי שלושה אלבומי האולפן “פתח הדלת”, “מעיין חיים” ו”שואף” (שמכר למעלה מ-15,000 עותקים!) 
המדרגות הן אחת הלהקות המצליחות ביותר במגזר הדתי ונחשבת לחלוצת ז’אנר הרוק היהודי האלטרנטיבי. שלל השפעות מוסיקליות מגולמות בשירי הצמד אילן דמרי והוד דיין מטריפ הופ ועד פולק, רוק ונשמה. 
בעונה החדשה של “סרוגים” הוקדש פרק (מספר 7) ללהקה, כאשר יפעת (יעל שרוני) מקבלת הצעה לעיצוב עטיפת האלבום החדש של המדרגות, על רקע שיר הלהקה “שפל רוח”. 
לא סתם בחרו ב”סרוגים” במדרגות. הלהקה היא מקרה אמיתי ראשון של קרוס אובר מהעולם הדתי לעולם החילוני. להקה דתית שמגיעה לציבור הרחב (עד כה הכרנו רק התהליך ההפוך של רוקרים שפורצים לעולם הדתי, המדרגות עושים מהלך הפוך). 
באוסף יש 14 קטעים, שניים חדשים לחלוטין (“עץ” “וממשיך מחדש”) ועוד 8 קטעים מוכרים שהוקלטו מחדש ועודכנו. 
באלבום משתתפים, בין היתר, אלברט עמר, איגי דיין וניצן חן רזאל. הפתעה מוזיקלית מעניינת ונוספת היא השיר “אנעים זמירות”, שאת הלחן לשיר מייחסים לניגון משולחנו של הרבי מלובביץ’.

אילן דָמְרִי, מנגן מפוחית כותב את השירים ושר, הוד דיין כותב ואמון על ההפקה, העיבודים ומנגן גיטרה.

כמות:
  תאריך הוצאה2010

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.