הלב והמעיין - שירה חדשה

הלב והמעיין   (6 מוצרים)

“הלב והמעיין” הוא שמו של הרכב מוזיקלי משובח שהחל את דרכו לפני כשנתיים. על ההרכב מנצח ומעבד נאור כרמי, ברנז’אי ידוע ונגן קונטרבס מושלם (מאיר אריאל, “הברירה הטבעית”, “בוסתן אברהם” וכו’) שמביא איתו להט חב”די עם טעם של מוסיקת עולם. האתרוג המוסיקלי של ההרכב הוא חיליק פרנק – נגן קלרינט השמימי בן שכונת מאה שערים וחסיד ברסלב מבטן ומלידה שנחשב מגדולי הכליזמרים בעולם. אליהם מצטרפים הכנר המטורף אורן צור מלהקת ‘א גרויסע מציאה’ ואריאל אלאייב האקורדיוניסט עם ניחוחות מן הבלקן.

מאז האלבום הראשון “הלב והמעיין” הופיע ההרכב בבימות החשובות בארץ ובעולם וסחף איתו את הקהל אל חוויה מוסיקלית גם אותנטית מבחינה יהודית וגם מקצועית עם נגיעות עכשוויות. גם הזמר ברי סחרוף נסחף והופיע עימם. כשאביתר בנאי נאות להופיע הוא “הציץ ונפגע” והסכים להתארח גם באלבום החדש.

בימים אלה רואה אור “שירה חדשה” האלבום המדובר, השני של ההרכב. באלבום מתארח אביתר בנאי וקולו הצלול כבדולח נשמע בשתי רצועות יפיפיות. ללא ספק מדובר בשילוב ייחודי ראשון מסוגו. ובכלל ניתן לכנות את התוצאה: אלבום להצפת הגעגוע הפנימי.

באחד השירים באלבום בכיכובו של בנאי, הוא בחר, לשיר את מילות הפיוט מהגדה של פסח: “קָרֵב יוֹם אֲשֶׁר הוּא לֹא יוֹם וְלֹא לַיְלָה”. מזכיר לכם את שם הדיסק “לילה כיום יאיר”?

01 ניגון ריקוד
02 ניגון הגר"א
03 קרב יום (עם אביתר בנאי)
04 פריילאך
05 ניגון הלל
06 כי אשמרה שבת
07 ובכן צדיקים
08 יונה מצאה בו מנוח (עם אביתר בנאי)
09 ניגון הבעל שם טוב
10 ניגון להתוועדות
11 יום ליבשה
12 בגלל אבות
13 ניגון לסעודה שלישית

כמות:
  תאריך הוצאה2010

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק