החזן יעקב מוצן - תפילות שבת [מארז]

יעקב מוצן   (2 מוצרים)

יעקב מוצן נחשב ובצדק לאחד מגדולי החזנים שבדורינו. הוא נולד בתל-אביב למשפחת חזנים ובעלי תפילה. את ראשית תורת החזנות למד אצל אביו, ר` יוסף מוצן. בוגר ישיבות, השתלם בתורת החזנות אצל שלמה רביץ ויצחק אשל. כיהן כחזן ראשי בבית-הכנסת הגדול ברמת-גן, משם עבר למונטריאול שבקנדה וכיהן כחזן בבית- הכנסת “שומרים לבוקר”. כיום מכהן בתור חזן ראשי בבית-הכנסת המרכזי בטורונטו, קנדה. יעקב מוצן מופיע בקביעות בארץ ובעולם במסגרת הקונצרטים של “יובל” – האנסמבל הישראלי לחזנות ומוזיקה יהודית, והוא נחשב לאמן מבוקש בקונצרטים של פרקי חזנות ושירה חזנית.

ר’ דוד הולשטיין, בעליה הנמרץ של חברת נועם הפקות שידיו רב לו בהנצחת עולם הנגינה של חסידות מודז’יץ דאג לשלב בין השניים ומשיק בימים אלה מארז מרובע חדש “תפילות שבת” עם החזן יעקב מוצן ובו נוסח התפילות לשבת קודש בשילוב ניגוני מודז’יץ, ללא חזרה על המילים. המארז המהודר מחולק לארבעה אלבומים: קבלת שבת וערבית, שחרית והלל שלם, ברכת החודש ומוסף, שירו לה’ שיר חדש. את הסדרה האלבום מלווה בפסנתר הגב’ מרשה מוצן.

המארז כולל 4 תקליטורים:

תפילות שבת עם החזן יעקב מוצן. 4 דיסקים.

  
*קבלת שבת וערבית 

*שחרית והלל שלם 

*ברכת החודש ומוסף

 *שירו לה' שיר חדש

כמות:
  תאריך הוצאה2010
  משקל0.35 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.