האחים ניילנדר - חבריא

האחים ניילנדר   (2 מוצרים)

חבריא – האחים ניילנדר מגישים אלבום יצירות פאר מהיכל הנגינה היהודי, עם ר’ משולם גרינברגר והאחים ווינברגר.

האלבום החדש, ראשון בסדרת ‘חבריא’ מכיל לקט נבחר של יצירות הדגל המפוארות של היכל הנגינה היהודי לדורותיו. יצירות אלו, אשר ברובן אינן מוכרות לקהל הרחב, חושפים צוהר בוהק אל העושר האגדי הטמון בניגון היהודי השורשי, עתיק היומין.

האלבום הנוכחי מכיל מבחר זמירות שבת, שבוודאי ימלאו ויעשירו את רפרטואר הזמירות של בתי ישראל מידי שבת בשבתו. הוא ישמש ללא ספק את אותם רבים וטובים התרים זה מכבר אחר לחנים הולמים וניגונים מתאימים לשולחן השבת הביתי, אותם ניתן להתאים למגוון הזמירות והפיוטים.

בין הניגונים באלבום: ניגון שמחה של חב”ד, מזמור לדוד של באבוב, ניגון דינוב המיוחס לבעל ה’בני יששכר’ זיע”א, מנוחה ושמחה של פאפא ואחרים. עיבוד קולות וניצוח: ר’ פנחס ביכלר, עיבודים: ר’ צבי בלומנפלד.

כמות:
  תאריך הוצאה8

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק