דעם רעבינ’ס טיש 2

אמנים שונים   (80 מוצרים)

האלבום הראשון בסדרת ‘דעם רעבינ’ס טיש’ הותיר פעורי פה אנשים רבים שלא בהרכח נמנים על חסידי ברסלב. ניגוניו של רבי נחמן זכו בפעם הראשונה לביצועים מדויקיים בהפקה מוסיקלית עשירה, כשאליהם נלווה במפתיע ניגון אבוד שנתגלה בארכיון בקייב, עליו צויין כי הוא ‘הניגון שמלווה את הצדיקים לגן עדן’.

כעת, מגיע האלבום השני בסדרה, כפול גם הוא, ובו הפעם מבחר מניגוני תלמידו של רבי נחמן מברסלב, הלא הוא רבי נתן. לא פחות מ-24 שירים וניגונים המיוחסים לרבי נתן ותלמידיו שנוגנו עוד בתקופת חייו מכיל האלבום החדש.

אחד השירים המרתקים באלבום הוא ‘יודיש יודיש’ שע”פ המסורת בברסלב המובאת בספר ‘באש ובמים’, הוא השיר שהציל את רבי נתן מהגלות בסיביר. פירוש המילות באידיש הוא ש’כשנוסעים – נוסעים כיהודים’. הקלטה של השיר משנת 1913 נתגלתה בארכיון בקייב לפני מספר חודשים ומשולבת בעיבוד המחודש לדואט יפיפה עם הזמר אברימי מושקוביץ המלווה במקהלות ובנגינתו של נגן הקלרינט חיליק פרנק.

עוד באלבום: אשרינו מה טוב חלקנו, אדיר איום ונורא, עוז והדר, ידיד נפש, מה ידידות, קרב יום ואחרים, כשבמלאכת העיבודים מתחלקים הפעם דודי קאליש ואבי דרור.

כמות:
  תאריך הוצאה2011
  משקל0.25 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק