דניאל זמיר - נחמה ועידוד

דניאל זמיר   (3 מוצרים)

דניאל זמיר חוזר עם אלבום  תשיעי במספר, ובו הוא גם מארח את ברי סחרוף המבצע עם דניאל את "יעלה", פיוט מן המקורות, יוני רכטר המבצע עם דניאל את "הורה ממטרה" בביצוע מיוחד ואת מתיסיהו, שמבצע עם דניאל את "אין לי מקום", שיר דומיננטי ומפתיע שהיה גם הסינגל הראשון שיצא לרדיו .באלבום החדש ממשיך דניאל לשתף פעולה עם מיטב נגני הג'אז המוערכים בארץ ובחו"ל. שי מאסטרו – פסנתר, מארק ג'וליאנה – תופים וחגי כהן מילוא – קונטרה בס. בחלק מהקטעים משתתף גם הגיטריסט המוערך יונתן אלבלק. "נחמה ועידוד" הינו המשך ישיר למסע המוזיקלי אותו עובר דניאל לאורך השנים בהופעות רבות, בהן שיתף פעולה עם אמנים ישראלים מובילים. באלבום זה דניאל ממשיך את הקו המוזיקלי שלו ומחבר בין קלאסיקה ישראלית לבין הג'אז הייחודי והמזוהה כל כך שלו. 

כמות:
  תאריך הוצאה2012

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.