דניאל זמיר - אחד

דניאל זמיר   (3 מוצרים)

הסקסופוניסט דניאל זמיר פרץ את גבולות הג`אז המסורתי כשאלבומו "אמן" מכר קרוב ל- 10,000. בשנה האחרונה הוא הספיק לארח בהופעות את מתיסיהו, להופיע עם אביתר בנאי וברי סחרוף ולהקליט אלבום חדש בו הוא מתנסה גם בשירה. בין היתר באלבום: אירוח של ברי סחרוף וזוהר פרסקו, גירסה ל"שדמתי" וסוויטה לגלעד שליט.

דניאל זמיר הפך לתופעה בשמי המוזיקה הישראליים כשמכר קרוב ל- 10,000 עותקים מאלבומו הראשון "אמן" והוכיח שאפשר להיות "כוכב" גם כשאתה אוחז בסקסופון וטלית.

הרבה עבר על זמיר מאז נסע לניו יורק כילד פלא בוגר מגמת הג`אז ב"תלמה ילין" והתגלה על ידי ג`ון זורן שהחתימו בלייבל הנחשב שלו "צדיק". במהלך תקופה זו הקליט זמיר יחד עם ההרכב "סטלה" שכלל גם את זורן עצמו ארבעה אלבומים. האלבום "Children of Israel" הכיל גירסאות ג`אז לשירים ישראליים ויהודיים מסורתיים. בתקופה זו התקרב זמיר אל הדת וחזר בתשובה.

האלבום "אחד" ממשיך המסע המוזיקלי שהחל זמיר ב"אמן", לוקח אותו צעד אחד קדימה ומהווה שלב נוסף בהתפתחות המוזיקלית של זמיר. 

האלבום ממלא אחר הציפיות ומגיש תכנים מוזיקליים עמוקים ונגישים כאחד כשהוא משתמש ביסודות של מוזיקה יהודית, מוזיקת עולם, אלמנטים מזרחיים ושימוש נרחב בשירה.

האלבום כולל את "סוויטה לגלעד שליט בלה מינור", שהיא יצירה בעלת מספר חלקים שמעבירה את המאזין מסעות מוזיקליים אקזוטיים מרתקים ואת גרסתו המקורית והיפיפייה להמנון הלאומי "התקווה".
אירוח מיוחד של ברי סחרוף וזוהר פרסקו בשיר "שדמתי", שיר עם ישראלי עתיק שזמיר עיבד מחדש, סוגר את האלבום.

נבחרת המוזיקאים המלווה אותו צעירה גדושת כישרון. הפסנתרן ניתאי הרשקוביץ, הגיטריסט יונתן אלבלק, הקונטרבסיסט נועם ויזנברג והמתופף דניאל דור. לצד קטעים אינסטרומנטליים מציג זמיר את כוחו בשירה.

 

כמות:
  תאריך הוצאה2009

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.