דוד גבאי - ארץ ישראל

דוד גבאי   (3 מוצרים)

לעומת השניים הקודמים, את האלבום הזה הפקתי בעצמי, מה שהיה לי בראש זה מה שאתה שומע. בחרתי בעצמי את הלחנים, ישבתי עם כל המעבדים וכו’. למשל, אני אוהב שני שליש אלבום קצבי שזה תופס את האוזן והשאר שירים שקטים, לעומת חצי חצי שמקובל. מעבר לזה, יש הבדל גדול בין שני האלבומים הראשונים שלי לאלבום החדש. אחרי שהייתי בארץ 6-5 פעמים, בהופעות וחתונות וראיתי מה הם אוהבים, בחרתי שירים אחרים לאלבום. לקח לי 4 חודשים לבחור שירים לאלבום, קבלתי שירים שהתאימו לשני האלבומים הראשונים שלי, אבל רציתי כאן משהו שונה. לכן גם הכנסתי מלחינים חדשים כמו יעקב בן שבת. חשבתי שהשירים האלה ידברו יותר גם אל הקהל בישראל, כך שהאלבום ידבר ממש לכולם.

כמות:
  תאריך הוצאה2010

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק