דב הנדלר - רעוא דרעוין

דב הנדלר   (1 מוצרים)

זמן סעודה שלישית, על פי הקבלה, הוא זמן מיוחד המסוגל לתפילות, לדבקות ולהתעלות הנפש. להעצים את מועד זה, הכין הזמר דב הנדלר אלבום מושקע ומרטיט עם שירי סעודה שלישית, הממחיש את הגעגוע לאווירה המיוחדת בשעה שקרני השמש האחרונות של השבת שוקעות אט אט.

מחרוזות השירים הידועים מכניסה אותנו אל המתיקות הייחודית של שעה זו, שעת רעוא דרעוין. שמו של האלבום, “רעוא דרעוין”, ובעברית – רצון הרצונות, משמעותו עת רצון מיוחדת שבה יכולות התפילות להתקבל ברצון. באלבום קרוב ל-60 דקות של מוזיקה אשר כל אחד מאיתנו פגש בה בתחנה מסוימת בחייו – בישיבה, באולפנא ובשבתות שמחה משפחתיות.

העבודה על האלבום, השלישי במספר של הנדלר, ארכה כשנתיים וכללה גם יציאות של האולפן לשטח לשם הקלטות מקהלה במקומות שונים בארץ. הרעיון וההפקה הם פרי יצירתו של דב הנדלר ועל העיבוד והניהול המוזיקלי אחראי דניאל בנסמיאן.

כמות:
  תאריך הוצאה2009

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.