ברוך לוין - השקיפה

ברוך לוין   (7 מוצרים)

האיש שניצב מאחורי מספר להיטים חסידיים מוחלטים, כאלה המייצגים נכונה את המוסיקה החסידית של השנים האחרונות, מגיע באלבום שלישי משלו. לא לחינם זכה הזמר והמלחין החסידי ברוך לוין לתואר ‘אמן הרגש והנשמה היהודית’. לוין חתום על שני להיטי רגש שהפכו לנכסי צאן ברזל מוסיקליים: ‘וזכני לגדל בנים’ – התפילה שנושאת כל אם יהודייה בעת הדלקת נרות שבת, ו’והוא קלי’ בדואט הבלתי נשכח עם יעקב שוואקי.

שני האלבומים הקודמים של לוין הוכתרו כמוצלחים – ‘וזכני לגדל בנים’ ו’חתן התורה’. בין לבין הספיק ברוך לוין להלחין לאלבומים החדשים של הזמרים מיכאל פרוזנסקי, אוהד מושקוביץ, דוד גבאי ושלומי גרטנר. לא זו בלבד, אלא שהוא משמש דבר יום ביומו כרב בישיבה רגילה לכל דבר ומחוץ לשעות העבודה הוא נטל על עצמו לטפל במסירות נפש בנוער הנושר שמעבר לים.

בהשקיפה 11 שירים שהלחין ברוך בעצמו. עשרה מהם חדשים לגמרי, ובנוסף ‘רפואה’ המרגש, שבוצע לראשונה במופע קיסריה השני של יעקב שוואקי. השיר הוקלט אז ובושל כעת מחדש במיוחד לאלבום. העיבודים נעשו ע”י ברוך בעצמו, יחד עם יענקי בריסקמן, כשעל ההפקה המפיק הנמרץ יוחי בריסקמן.

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.