בני פרידמן - כל הנשמה שלי

בני פרידמן   (6 מוצרים)

תריסר שירים, תשעה מעבדים, שתיים-עשרה מלחינים, שישה מקהלות רקע ושני אמנים אורחים – מרכיבים את האלבום החדש. איצי וואלדנר, אלימלך בלומשטיין, ארי גולדוואג, שמואל מרכוס, יהושע ביטון, שרולי גרין, יצחק ביטון, פינקי וובער, ישראל זאב רכניץ, ברוך לוין, רבקה ברכפלד ואלי קליין הם המלחינים. במלאכת העיבודים התחלקו: איאן פריטור, נפתלי שניצלער, אלי לישנסקי, לייב יעקב ריגלר, בנצי מרכוס, צבי בלומנפלד, ישראל לאם, אלי קליין ואיצי ברי.

אחד השירים ‘אשא עיני’ הולחן ע”י רבקה ברכפלד בת ה-12 מטורונטו, לכבוד הסבא האהוב שלה. בני שמע את השיר באחת השמחות בהם הופיע ומיד ביקש רשות לבצע אותו. בשיר מתארח הזמר שלמה שמחה. האחים בנצי ושמואל מרכוס מחבורת היום השמיני מתארחים בשיר הנושא של האלבום. שיר אחר, הוא ביצוע מחודש לשיר ‘אם אין אני לי’ שבוצע במקור ע”י להקת ‘רעיא מהימנא’ לפני יותר משלושים שנים.

כמות:
  תאריך הוצאה2014

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.