א ויזניצער ניגון


תמיד אמרו שחסידות ויזניץ מובילה בכל הנוגע לשירה חסידית אוטנתית ומיתולוגית, עכשיו זה רשמי. הדיסק החדש בהפקת מקהלת ויזניץ “א ויזניצער ניגון” – הוא חידוש בתחום השירה החסידית – אין בו ולו שיר אחד חדש!

בכל ליל שבת תראו את אותו הדבר בטישים של ויזניץ, “מנוחה ושמחה” מושר מדי ליל שבת קודש – רשימת יצירות מרגשות ארוכה יש לחסידות ויזניץ על פיוט זה, אחד מהם מופיע בדיסק זה במיטבו, לצד יצירות ושירים אחרים, ניגונים רגשיים וניגוני שמחה. מקהלת ויזניץ משרתת את החסידות מדי ליל שבת וחג ושמחה בחצר האדמו”ר, עכשיו זה גם בתקליט המרענן והמיוחד.

מקהלת ויזניץ מגישה הפעם שירה חסידית נושנה במיטבה. על הקלידים והעיבודים – המעבד הצעיר של החסידות – ראובן פוירשטיין, והעיבודים הקוליים בניצוחו של יהודה מאיר פולק, בנו של מנצח מקהלת ויזניץ ומי ש’נותן את הטון’ בכל הנוגע לשירי חצר הקודש – הרב אשר פולק. קטעי הסולו המרגשים שייכים כמובן לסולן החצר – יענקי דסקל, ששוב מפתיע בקטעים חסידיים מרגשים ומרתיחים.

“זה הראשון בסדרה” – מבטיחים במקהלת ויזניץ, בעקבותיו יבואו בס”ד סדרה שלמה ומקיפה של כל ניגוני שבת קודש, כשלאחר מכן – גם מעגל השנה כולו יצטרף לסדרה. “קנקן חדש מלא ישן”…

כמות:
  תאריך הוצאה2011
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק