אתי אנקרי - הניגון שלך

אתי אנקרי   (2 מוצרים)

אלבומה החדש, אתי אנקרי הגיעה למקום שכל אמן רוצה להגיע אליו, המקום בו היא יודעת בדיוק מה היא רוצה לעשות – ובזכות כישרון לא מבוטל בכתיבה ובשירה, אנקרי גם פוגעת בול לליבו של המאזין.
4 שנים אחרי "משירי הרב יהודה הלוי" המצליח, אנקרי ממשיכה את אותה אווירה עם אלבומה השביעי, הראשון שלה עם חומר מקורי מאז "מיליונים" מלפני 8 שנים.
"הניגון שלך" הוא אלבום פולק-ישראלי עם נגיעות של מוסיקת עולם רכות ומענגות, בדיוק במינון הנכון. אנקרי צירפה אליה נגנים מצוינים (ארז לב ארי, אלון הלל, ישראל נחום, צור בן זאב, עמוס הדני, אייל הלר, אורן צור, אייל סלע, דרור זמיר ועוד) ויחד הם הצליחו לייצר אלבום אווירתי ומלא קסם.
כמו במקרה של "יהודה הלוי", זהו אלבום מגובש וזורם, שגם אם אתם לא מתחברים לתכנים הרוחניים/ דתיים (הלא מטיפים), אתם תהנו ממנו מוסיקלית.
נראה שאנקרי, שקולה צלול ונוגע מתמיד, חושפת כאן את ליבה ושלוותה וזה ממש מדבק וכובש. "פלגי מים", "כלום", "אבי", "מחוץ לזמן", "הכל מאיתך", "נסים", "תעמיס"… כולם שירים יפהפיים, אבל זה עוד מקרה בו השלם עולה על סך חלקיו.
אז קחו לכם את "הניגון שלך" וסידרתם לעצמכם אווירה מושלמת ללוות שעה קסומה, כמו שישי בצהריים…

כמות:
  תאריך הוצאה8

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק