אשר ויצמן - למנצח בנגינות מזמור שיר

אשר ויצמן   (1 מוצרים)

אשר ויצמן בעל תשובה, יוצר ומוסיקאי בחסד, מלחין ומעבד שירים כבר שנים רבות אבל נתן לאחרים לבצע אותם. בתקופה שאשר למד מוסיקה אצל אלכס וייס (ז"ל), הוא השמיע לו את השירים שהלחין והם מאוד מצאו חן בעיניו. בהמשך פגש את אילן אטדגי, מערוץ 2000 שהקים את האולפן שלו אצל אשר בבית וכך הכיר את הסאונדמן יורם וזאן, שהצטרף לפרוייקט בהתלהבות רבה ונתן דחיפה משמעותית לעניין. המאסטר היה מוכן כבר תקופה ארוכה, אך הענין התקדם רק לפני מספר חודשים כשאשר חבר אל נגן הבאס אברהם אלבלך שהתלהב מהחומר והחליט לקחת את ניהול ההפקה לידיים. האלבום שנקרא 'למנצח בנגינות מזמור שיר' מכיל עשרה שירים המוגדרים כמוסיקת עולם עם השפעות דרום אמריקאיות וישראליות. השיר 'אתפלל' נכתב ע"י אור קהתי (בתו של הרב יוסף קהתי – מרצה בערכים), השיר נגע לליבו והחליט לשלבו באלבום. 'למנצח בנגינות'– שיר הנושא הוא שיר קצבי, קליל, נעים לאוזן ומלא שמחה. רוב מילות השירים לקוחות מספר התהילים אליו נמשך אשר, שמוצא את עצמו בפסוקים ומתחבר אליהם. 

כמות:
  תאריך הוצאה2008
  משקל0.09 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.