אפרים מנדלסון - שירי נפשי חלק שני

אפרים מנדלסון   (3 מוצרים)

לאחר ההצלחה של האלבום הראשון בסדרת ‘שירי נפשי’, רואה אור כעת אלבום נוסף בסדרה. “17 שנה שאני זוכה לשיר ולשמח בחתונות וארועים, אך תמיד שאפתי להעביר את כלי הקיבול של הרגש אל האנשים בבית, כך נולדה ההפקה הזו (שצפוי לה חלק שלישי ואולי אף רביעי)” – מספר אפרים מנדלסון.

המקהלות והשירה באלבום הנוכחי הוקלטו ברובע היהודי בירושלים, בישיבת דרך ה’ שבבית המדרש אוהל יצחק, מול שריד בית מקדשנו ובהשתתפות תלמידי ישיבת דרך ה’.

17 רצועות של שירי רגש ונשמה מכיל האלבום, אותו עיבד והפיק מוסיקלית שלמה ברונר – מתוכם שלושה שירים חדשים; ‘בזכות רבי שמעון’ בלחן של ר’ יודל הרשקוביץ, ‘באין מליץ יושר’ בלחן של ר’ משולם גרינברגר ו’עוד ישמע’ בלחן ברזילאי עתיק שנתגלה בזמן הופעה בפני קהילת סאן פאולו המעטירה ובהשראתו של ר’ יעקב יוסף דויטש.

כמות:
  תאריך הוצאה2012

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.