אנשי פרידמן - כרובים עליונים

אנשי פרידמן   (1 מוצרים)

בשונה מכל אלבום מוסיקלי אחר, הפעם לא מדובר בפרויקט שעומד מאחוריו זמר כזה או אחר המפיק אלבום, אלא בסיפורה של ההתוועדות השבועית שמקיימים פרידמן ושוורץ מידי שבוע אי-שם בארה"ב עם מי שפרידמן מגדיר "נשמות". לפעמים זה 'זיץ' חסידי ספונטני ולפעמים בסיור חיזוק בבתי חולים.

במהלך אותם 'זיצים' גילה שוורץ כי לפרידמן, שמעולם לא חשב להיכנס לעולם האומנות המוסיקלית ועוסק ביזמות נדל"ן, כישרון הלחנה נדיר, כאשר במהלך הזיצים נולדו להם שורה של שירים המבוססים כולם על ציטוטים וסיפורים מגדולי ישראל בדורות קדומים – חלקם על מילותיהם של אותם מנהיגי הדירות וחלקם עם מילים שנכתבו על סיפורי צדיקים מזה עידן ועידנים.

שוורץ לא חשב פעמיים ולאחר תקופה החל לרקום הפרויקט עור וגידים – ו"הכרובים העליונים" קיבלו משמעות חדשה באלבום מוסיקלי מושקע במיוחד, אותו מבצע ומפיק כאמור אמן הרגש אברהם מרדכי שוורץ, בלחנים יהודיים אותנטיים שנראים כאילו הולחנו בדורות הקודמים, בשילוב עיבודים וכלים מוזיקליים עדכניים.

באלבום משתתף גם הזמר והיוצר לוי פולקוביץ', שמבצע את הרצועה החמישית באלבום – "ושמחת בחגך" – בדואט מיוחד עם פרידמן ושוורץ. דואט, המסמל את החיבור בין השלושה, שעמלו יחד על הפרויקט. על העיבודים באלבום הופקדו מאסטרו יואלי דיקמן, אודי דמארי,אברימי גארארי, לייב יעקב ריגלר וחזקי ברויער.

כמות:
  תאריך הוצאה2019
  משקל0.13 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.