האחים איתן - אנא ה' זכור

האחים האיתן   (1 מוצרים)

יעקב האיתן התגורר עד שגורש לפני שנתיים בכפר דרום שבגוש קטיף. במהלך חייו בגוש, במשך 20 שנה הוא מלווה את האירועים השמחים והעצובים בהלחנת שירים מהלב. בשמחות של המשפחה, ולהבדיל גם בפיגועים והרציחות. גם גירושם העצוב של היהודים מכפר דרום, הצית בו את היצירה והוא ליווה כאמור את האירועים עם מחברת התווים. ביום הזיכרון לאביו, גמלה בליבו ההחלטה להוציא את קובץ השירים. לשלם כך גייס את אחיו אמציה, שנכנס לאולפן, ויחד עם יותם סגל המוכשר, הם הפיקו את האלבום.

שיר הנושא "אנא ה' - זכור!", מופק באופן מיוחד. בפתיח השיר מקריא צבי פלורנטל בקול מיוחד את הפסוק המתאים, ומכניס את המאזין לאוירת הימים ההם, שם מתואר את הסיפור על חזקיהו המלך שחלה ועמד למות. הנביא אמר לו שהוא לא יזכה לחיות, אבל הוא התפלל לה' וקיבל עוד חמש עשרה שנה לחיות. 
באלבום 12 שירים, שנוגעים ברובדים שונים של החיים. דיסק בהחלט שונה. 

כמות:
  תאריך הוצאה2007
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.