אליקים ביננשטוק - הנבחרים

אליקים ביננשטוק   (1 מוצרים)

לא רבים האומנים שחצו את הבמה ועברו מנגינה מקצועית ואמנותית על כלי נגינה, אל השירה והזמרה עצמה. אחד האנשים שעשה זאת וכעת מתברר שבהצלחה רבה, הוא אליקים ביננשטוק, אחד המתופפים המוערכים בין התזמורות החסידיות בישראל.

ביננשטוק, חסיד ברסלב ובנו של החזן הראשי בימים הנוראים באומן, ניגן עם טובי הזמרים החסידיים בעולם. לפני כשנתיים החליט להגשים חלום ישן, לשיר בעצמו. באלבום שנשא שנקרא “ביום ההוא”, שר אליקים שירי קודש בלחנים שכתבו מלחינים שונים, כולל הוא עצמו. למרות שהיה מדובר בניסיון ראשון לשירה באופן מסודר ומקצועי, ביננשטוק שחה בקלות בתחום.

כעת, הוא עובר שלב ומשתדרג באלבום חתונות הנושא את השם “הנבחרים”, בו הוא מלקט 22 להיטים חסידיים מהתקופה האחרונה יחד עם תזמורתו של דני אבידני בעיבודים משמחים במיוחד. בין השירים באלבום ניתן למצוא את: ושכנתי, הסח הדעת, בענין השמחה, והתקין לו, ענווים, דוד המלך ואחרים.

כמות:
  תאריך הוצאה2012
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק