איציק אשל - זה לא ממני רק מהשם

איציק אשל   (7 מוצרים)

איציק אשל מצליח לקיים את ההבטחה ובתום שתיקה ארוכה ורבת הבטחות, אכזבות והבטחות מחודשות, משיק סופסוף את האלבום שרבים כה מצפים לו. איציק, אומן עם לב, לא נכנע לדד ליין: "לקחתי את כל הזמן שהייתי צריך, בשביל שהאלבום יישמע כמו שרציתי, אבל כאמור, זה לא ממני, רק מהשם".

 

כיאה לאשל, מכיל האלבום 13 רצועות צבעוניות ותוססות היוצא בעיתוי מושלם, המשתלב היטב בתקופה שמחה זו של השנה. המוסיקה באלבום מאופיינת כצעירה ומעודכנת, הטובלת בנגיעות מזרחיות, חסידיות ולעיתים ישראליות. אשל מזוהה עם סגנון שירה מהיר שפיתח בעצמו, משהו על גבול הראפ המתקדם והמילים היהודיות. את המילים והלחנים כתב בעצמו, פרט לשיר אחד ('הרי את מקודשת לי') שכתב והלחין ישי לפידות.

 

האלבום המגוון מכיל מלודיות שקטות (אמונה וזה הכל, סבא שלום), לצד שירים מקפיצים לחובבי הדרבוקות והמקצבים, (אין לי כלום בלעדיך, זה לא ממני) השירים נבחרו בקפידה, והתוצאה היא אלבום מיוחד ונדיר למשתמש. איציק מספר על הקשר שלו עם הקב"ה, מבקש, מתפלל ומתחנן לטוב ולביאת הגואל.

 

כמו באלבומיו הקודמים, אשל מאמין גם בשירים בשניים, לאלבום זה ליהק אומנים מהשורה הראשונה: מנדי ג'רופי לדואט חסידי מבריק: 'נשבע ה' לדוד', יניב בן משיח ('אין לי כלום בלעדיך'), מידד טסה ('אני בסך הכול ילד') ועוד. את רשימת הקרדיטים חותם איציק אשל בתודה לא שגרתית: "ושוב תודה לך אבא שבשמיים, אני מצהיר באמת שבלעדיך אני כלום בעולם".

כמות:
  תאריך הוצאה2009
  משקל0.13 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק