אוהד מושקוביץ - סגולה

אוהד מושקוביץ   (6 מוצרים)

סופרסטאר אוהד מושקוביץ 'משחרר עכשיו את האלבום החמישי שלו. זה כבר מספר שנים, שבמהלכו אוהד פילס את דרכו כמעט בכל שלב אפשרי בעולם, ועכשיו הטנור חזר לסטודיו כדי ליצור אלבום חדש. מאות שירים הוגשו ובודקו, נכתבו עשרות הסדרים, ושעות אינסופיות של האזנה, ורק 11 שירים זכו להכנס לאלבום המדהים הזה.

מבט מהיר ברשימה של מלחינים יגידו לך כי השמועות בעולם המוסיקה היו נכונות. נאמר על האלבום הזה שהוא מזכיר את המוזיקה של שנות ה -80 וה -90. שמות כמו שלמה יהודה רכניץ, יוסי גרין, ישראל לאם, משה לאופר, אלי לישינסקי ואחרים הם רק חלק קטן מהרשימה של מוזיקאים ישנים וחדשים. אוהד בחר להרים את דגל השמרנות ולהרכיב אלבום בעל צלילים וחומרים מודרניים, אך עם טעם מורשת המוסיקה היהודית.

כמו כן תמצאו את המאסטר גרשון פרישטאט באלבום הזה, אשר ליווה את אוהד למסע המוסיקלי שלו ברחבי העולם, בשני הסדרים. איצי ברי ואלי קליין הלחין וסידרו גם כמה שירים, וגם יואל דיקמן עשה שיר אחד.

בדיוק כמו בכל תחום אחר ובכל מקצוע אחר, יש רגע באמצע הקריירה של אדם כאשר הוא מסוגל להוציא את המקסימום המוחלט של היכולות שלו. את זה ברור כי עבור אוהד כי הרגע הוא בשיר "מדוע" שחיבר שלמה יהודה רכניץ. אנחנו לא יכולים לשכוח גם את השיר "סגולה". זהו חיבור מבריק של יוסי גרין המביא אותנו אל ימי התניא ואדרבה. עם השיר החדש הזה תבינו למה יוסי נחשב לאחד מענקי היצירה של הדור.

רשימת השירים:

 1. כל הצדיקים
 2. והראינו
 3. שמח
 4. מדוע
 5. למלך
 6. סגולה
 7. שובה
 8. בשורות טובות
 9. אבינו אב הרחמן
 10. מצווה
 11. ברכת חופה
כמות:
  תאריך הוצאה2015

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.