אברימי רוט - זיץ 2

אברימי רוט   (2 מוצרים)

דומה כי אך זמן קצר עבר מאז צאתו לאור והופעתו של האוסף הראשון של שירי רגש ונשמה תחת השם “זיץ”. דומה כי אך זמן קצר עבר, שכן במשפחות רבות עדיין מתנגנים דרך קבע ניגוני הערגה והכיסופים בחלל הבית, ומורגש הטעם הייחודי והמיוחד הבוקע ועולה מהשירים הישנים והחדשים דוגמת “לכו בנים” או “צמאה לך נפשי”. ניגונים אלו המקבלים טעם כה מיוחד בביצועו של אברימי קנו ויחדו לעצמם מקום של כבוד בליבם של אנשים ומשפחות רבות מכל שדרות הציבור הדתי והחרדי, ולשמחתנו גם אצל כאלה שעדיין אינם שומרי תורה ומצוות.

כמעשהו בראשונה כך מעשהו בשני – אברימי רוט חוזר עם אוסף שני של ניגונים המעוררים את הרגש, נוגעים בנשמה ומטעימים את הטעם המיוחד. הן בבחירת השירים בבחינת ישן עם חדש, הן בעיבוד האיכותי והן בביצוע מלא הרגש והנשמה, בכל אלו כוונו למטרה אחת – ניגון יהודי עם כל המשמעויות הטמונות בו.

באוסף הראשון זכה אברימי לשיר את ניגון “צמאה לך נפשי” המיוחס לאדמו”ר הזקן בעל התניא. באוסף זה שר אברימי את הניגון מלא הכמיהה והערגה ל”צמאה לך נפשי” מבית היוצר המפואר והידוע של חסידות בעלזא. אמנם החל בחצרות החסידויות השונות, עבור בפיוטי עדות המזרח וכלה בניגוני הרגש הישיבתיים, תמיד התאפיין הניגון היהודי בצימאון ובכמיהה לעוד עליה, עוד מדרגה, עוד רוחניות.

כמות:
  תאריך הוצאה2013

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק