אברהם פריד - אוסף להיטי העשור

אברהם פריד   (26 מוצרים)

אברהם פריד סיים עשור וחצי על ידי שחרור 3 CD אוסף אשר כולל 30 שירים מצטיינים מן העשור האחרון כולל; "עלה קטן" ו"גלה "שמעולם לא נרשמו רשמית. 

מה משותף לשירים "אני חושף עליכם",  "מוריה" ו"רק תפילה "? את השירים האלה ביצע הזמר החסידי המפורסם אברהם פריד על שלבים רבים בהזדמנויות רבות, אך מעולם לא נכללו באלבום של אברהם פריד. כמה מהשירים פורסמו בהרחבה ו / או נמכרו בעבר כסינגלים, ואילו אחרים נכללו באלבומים של אמנים אחרים.

שלושת הדיסקים של אוסף 30 הלהיטים של אברהם פריד כוללים 30 שירים מצטיינים מהעשור וחצי האחרונים. האוסף אינו כולל את השירים מתוך האלבומים הראשונים של אברהם, אלא הוא מתמקד בשירים כמו "בנימין", "דידו ביי", "תניא", "קוזאק הופ", "סדר הדס", "מצליח משיח" "," מה ידידות "ועוד רבים שהופכים אותו לאוסף הנוכחי ביותר.

בחירת שירים לאוסף זה לא היתה קלה, בעשור האחרון לבדו הוציא אברהם פריד לא פחות משבעה אלבומים, ביניהם; הופ קוזאק, הניגון של הבעל שם טוב, ביין כך ובין כך,  יענקל יענקל ועוד.

כמעט מאה שירים חדשים נוצרו עבור אברהם פריד בעשור האחרון, עם זאת, לא הכל יכול להיות כלול באוסף זה פעם אחת. שירים כמו "רק תפילה", "אני חושף עליכם", "עלה קטן", "מה אשיב, מוריה", "גלה" והשיר "תניא", בהופעה מיוחדת עם החזן יצחק מאיר הלפגוט.

כמות:
עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק