אברהם אבוטבול - בית הקדושה 2

אברהם אבוטבול   (2 מוצרים)

בימים אלה רואה אור ‘בית הקדושה 2″ – האלבום החדש משיריו של אברהם אבוטבול ז”ל שנעשה כולו לאחר פטירתו, ע”י הכנר, המעבד ואיש הסאונד גדי פוגאטש יבלח”א – שותפו להרכב המוסיקאלי ‘בית הקדושה’ וחברו ליצירה. האלבום הראשון של בית הקדושה יצא לאור לפני 12 שנים ונחשב לפורץ דרך במוסיקה היהודית המקורית ומאז הפך לקלאסיקה.

‘בית הקדושה 2’ הינו אוסף נדיר של חומרים בלתי גמורים שנאספו לאחר הפטירה והעבודה עליהם הושלמה במהלך השנה החולפת. האלבום מורכב משירים מתקופות חיים שונות ובעל סגנונות מוסיקליים מגוונים, המקבלים מימד נוסף והופכים לצוואתו הרוחנית.

אמנים מוערכים רבים המאמינים בהיותו משורר ומלחין יחודי ופורץ דרך והמכירים בעוצמת שירתו, בחיוניותה לדור זה ובחשיבות הרבה להבאתה לידי הכרה רחבה, התגייסו למען מטרה זו, ויקיימו מופע לזכרו בו יבצעו האמנים ממיטב שיריו של אברהם, במלאת השנה לפטירתו,שיתקיים אי”ה ביום רביעי כ”ה חשוון במבוא חורון.

השיר המצורף ‘שוב עברתי את הגבול’, הינו דואט בין אברהם אבוטבול ז”ל, לבין אחיו, השחקן אלון אבוטבול יבלח”א, שהוקלט באוירה מיסטית ביום ה-30 לפטירתו של אברהם, מיד עם החזרה טעונת הרגשות מבית העלמין. השיר עצמו, במקורו, נכתב ע”י אברהם כשיחה של אדם בינו לבין עצמו המתבונן על מהלך חייו. כעת לאור הנסיבות ובעקבות הפיכתו לדואט קיבל השיר משמעויות נוספות והפך לשיחת אחים מסתורית שלאחר המוות ולנבואה שהגשימה את עצמה.

רשימת השירים:

 1. אדון עולם
 2. לא בשמים
 3. כל זמן שהנר דולק
 4. שוב עברתי את הגבול
 5. תן  לי ניגון
 6. חבר
 7. ים החכמה
 8. על כל אחד עובר
 9. לאן אני
 10. ירושלים
 11. העולם הוא כולו טוב
 12. דבר
 13. לב העולם
 14. אדון עולם
כמות:
  תאריך הוצאה2013

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.