אביעד גיל - לא לבד

אביעד גיל   (2 מוצרים)

אביעד גיל בדיסק מדהים באלבום הוא מארח לדואט מקסים את מידד טסה, ילד פלא שגם הוא עובד על אלבום שני משלו (גיל המפיק) ויחד הם שרים את "חנני", בהברה אשכנזית. לצורך השירה הם למדו את ההברה בעזרת מומחה מיוחד, אולם מהאזנה לשיר המצורף, נראה שאביעד עצמו התעלם מהנחיות ה"מומחה". "אני לא מתיימר לשיר שירים חסידיים כמו מרדכי בן דוד ושוואקי", אומר גיל, "אולם מאחר והלחנים שלי נוצרו בכמה סגנונות, הרשיתי לעצמי להתאים את השירה למנגינה". באלבום החדש עשרה שירים, את כל הלחנים כתב גיל, את העיבודים כתבו משה אברהם ודוד ביתן. המילים מן המקורות או שעוברות ליד. כמו באלבום הקודם, גם הפעם שולב שיר תימני מסורתי, אם כי לא מדובר ברצועת ראפ. אביעד גיל מבטיח שכל אוהב מוסיקה ימצא את מבוקשו באלבום 

כמות:
  תאריך הוצאה2007
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק