ערכת ליל הסדר לילדים

גרינטק מדיה   (171 מוצרים)

תיכף חג הפסח. ההתרגשות, ההכנות, הניקיונות והטרחה המרובה בשיאם. שבועות ארוכים של מאמץ קדחתני יבואו לסיומם בלילה הזה, כסף ומאמץ יושקע במאכלים ובכלים, כולם מייחלים ללילה מרומם ושליו, בהדר ובמלכות. בואו נחשוב רגע על בני הבית הצעירים - הילד הקטן שצריך להסתדר עם לוגיסטיקה מורכבת מאד: הגדה שהוא אמור לעיין בה ולתמוך ביציבותה, גביע יין המלא עד לשפתו, ומצה, שיש להקפיד שלא יישפך עליה היין, חלילה. טרדות קטנות, אמנם, אך קיומם עלול להפר את השלווה ולתרום ללחץ המסובים. וכך, במקום לשבת בנחת וליהנות בצוותא בהעברת המסר של "והגדת לבנך", כולנו עסוקים בהשגחה על הקטנים ובחזרה מעיקה על שורת הנחיות טורדות: "אל תזיז את הכוס", "היזהר על המצה", ו"ההגדה תיכף נופלת לך!", הם מצידם נזעקים, "אבל אין לי מקום לכלום?!" לא כך מציינים את ליל החירות...

חברת 'יהדות ואומנות' מפתיעה השנה בפטנט עולמי ובפתרון ייחודי, שמביא סוף סוף את הסדר והשלווה המיוחלים. ערכת ליל הסדר מפוארת ומלכותית, הפורשת בפניכם את אפשרויות הארגון, בעיצוב מהודר ויוקרתי, שיסדר לכם את ליל הסדר. הערכה, שאינה תופסת מקום כמעט, כוללת בתוכה הכל: הגדה עם ציורים מרהיבי עין הנתמכת על סטנד למניעת תזוזה, לנוחות בדפדוף ולחסכון במקום, לצידה גביע מוכסף ונאה הניצב על מתקן מיוחד שגם קולט את היין הנשפך, וגם... מגירה נשלפת לאחסון המצה עד לרגע אכילתה. כעת, ליל הסדר מסודר באמת. ב'יהדות ואומנות' חשבו על כל הפרטים הקטנים, הם מזמינים אותך ליהנות מלילה קדוש ושליו, להקדיש את הזמן לסיפור ההגדה לילדים, להעמיק בפירושים, ולהסב כבן חורין אמיתי.

כמות:
  תאריך הוצאה2011
  משקל1.33 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק