לגעת בנפש - הרב אייל אונגר

אייל אונגר   (1 מוצרים)

לגעת בנפש - הרב אייל אונגר

לגעת בנפש הוא מסע מחכים ומעצים אל תוך עצמינו.
אין לתאר את ההרגשה הנפלאה של אדם, המצליח לעבור מסע של גילוי עצמי, מסע שבמהלכו הוא מתוודע לפנימיותו, מביט בעיניים פקוחות אל תוך תוכו, מגלה את חולשותיו – כמו גם את החוזקות שבו, ולומד את הדרך להתגבר על המפריעים לו ולמקסם את הפוטנציאל הטמון בו.
באמצעות הספר יקבלו הקוראים הנכבדים כלים לגלות מהי הצלחה – ומהיכן נובע הכשלון; כיצד נכון להתמודד בזמני קושי, כמו גם כיצד ממקסמים את התועלת מתקופות של אור וכיצד מנצלים את השגרה הברוכה.
והחשוב מכל: ביחד, נתחיל להאמין שהשינוי אפשרי. אין זה משנה מה הם נתוני הפתיחה; אין זה חשוב מה הם היכולות העכשוויות שלנו. לכל אחד ואחד מאתנו יש היכולת לחולל שינוי בחייו, לטובה, לעיתים אפילו מהפך. היכולת הזו נמצאת כאן ממש, רק להושיט את היד – ולגעת.
כמות:
  תאריך הוצאה14
  משקל1 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק