אבות האומה - דוד המלך ושמואל הנביא [מארז]

גרינטק מדיה   (179 מוצרים)

עולם התסכיתים מאפשר למוח לשתף פעולה עם האוזן ולפתח את הדמיון היטב. כתיבה יצירתית, הפקה מקצועית ותחקיר טוב, מאפשרת להעביר כל מסר באופן מוחשי ביותר וללא צורך בסיוע ויזואלי מלאכותי. 'אבות האומה', מבית גרינטק, היא סידרת שמע שפותחה עבור ילדים, המציגה את הדמויות באופן מוחשי לאוזני הילד. החלק הנוכחי - "שמואל הנביא" בשני חלקים, מתאר את סיפור התנ"ך אודות הנביא, מסע נבואותיו ופעולותיו במהלך כהונתו.

החברה נטלה על עצמה משימה קדושה: לחבר את הילדים אל אבות האומה, ולגרום להם להתוודע אל הדמויות באופן רוחני נאות ולא מסיפורי גן מעורפלים. סדרת סיפורי הנביא הותאמה לתסכית רדיופוני, הופקה על-פי כללי הכתיבה הנכונים, משתמשת בקריינים מקצועיים (יהודה דים) ומלווה את התסכית במוסיקה איכותית.

כמות:
  תאריך הוצאה2011
  משקל0.42 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.