ריקה רזאל - יום אחד

ריקה רזאל   (1 מוצרים)

השמות יונתן ואהרן רזאל בטח מוכרים לכם מהמוזיקה היפהפייה שכבשה את הפלייליסטים ומתנגנת בכל בית יהודי בישראל. עכשיו אחותם ריקה מצטרפת גם היא ומוציאה אלבום בכורה. אחרי שנים שבהם התמקדה בביתה ולא התעסקה במוזיקה, ריקה חוזרת ובגדול ומוכיחה כי לחלומות אין גיל. באלבום יפהפה המשלב שירים מרגשים ומקפיצים, נוגעים ומשמחים, היא משתפת את המאזינים בעולמה כאדם, אישה, אם ורעיה - חוויות, רגשות ותובנות שכולנו חווים. האלבום מושפע משלל סגנונות מוזיקליים, החל מפופ ורוק רך ועד ג'אז ופולק. גם אחיה של ריקה מגיחים לביקור באלבום – ריקה מבצעת את השיר פעימות הלב שיונתן כתב, הלחין והפיק, ואהרן הפיק את הדואט המרגש הכל מאהבה, אותו שרה ריקה ביחד עם ביתה מיכל.

כמות:
  תאריך הוצאה2018
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.