הגולם מפראג

ניצוצות של קדושה   (195 מוצרים)

הגולם מפראג - סרט אנימציה חדש ר' יהודה ליווא בר בצלאל, המהר"ל, מגדולי חכמי אשכנז, צדיק ומקובל אלוקי ששמו יצא בכל העולם כגאון אדיר וגדולי תורה רבים התאספו סביב בית מדרשו. המהר"ל שימש ברבנות פראג והיה למנהיגה הרוחני . ראשי השלטון ובראשם הקיסר רודולף ה2- חלקו לו כבוד רב . אולם כבוד זה עורר את גדולי הכמרים, והם ניסו להעליל עלילות על ישראל ועל תורתם, והמהר"ל שנודע בחכמתו התווכח עמם פעמים רבות . יהודי פראג היוו מטרה להתנכלויות מצד שכניהם הגויים. גירושים, גזרות , השפלות וסבל היו מנת חלקם. אולם משרבו עלילות הדם וסכנת מוות ריחפה על יהודי פראג יצא המהר"ל להגן על קהילתו. משמים גילו למהר"ל שכדי למגר את שונאי ישראל, עליו לברוא גולם, שיילחם בכל אלו שינסו לפגוע ביהודים. הגולם מפראג הפקה מרתקת ואיכותית.

כמות:
  תאריך הוצאה2015
  משקל0.14 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.