מקהלת פילהרמונה - ווקאלי


"מקהלת פילהרמונה ווקאלי" - אלבום לימי ספירת העומר בהפקת מונה רוזנבלום יצא היום. באלבום גם שירים חדשים כמו- 'מודה אני לפניך' מתפילת 'רבון כל העולמים' של ליל שבת-קודש שהוקלט לראשונה לאלבום זה. "את השיר הלחנתי לפני כמה שנים, אך הוא לא פורסם. שבוע שעבר הייתי בברית לבנו של אברימי רוט שכזכור נולד לו לאחר שנות נישואים רבות. הגיעה לשם המקהלה, ופתאום עלה לי בראש השיר הזה שכל-כך התאים. התחלנו לשיר הקהל הצטרף והתלהב ואז החלטתי שאין ראוי ממנו להכנס לאלבום" מספר מונה רוזנבלום.

יצוין שאברימי רוט מבצע את השיר באלבום יחד עם ילד הפלא אהרון שמחה לווינשטיין ממקהלת 'שירה חדשה'. שני שירים נוספים המהווים גם הם את 'גולת הכותרת' של האלבום- הם שני שירים בחזנות 'לייט' של משפחת מלבסקי. עוד באלבום: שיר דביקות חסידי עתיק בביצוע ר' משה צבי ויינטרוב, 'לך אתן' של מונה שבוצע בעבר ע"י דדי גראוכר, ביצוע מרענן ל'שיר המעלות' המוכר של יוסל'ה רוזנבלט, ביצוע מיוחד ל'אנעים זמירות' של אבי מסלו, שירי קומזיץ בביצוע ווקאלי מיוחד. עוד משתתפים באלבום שרוליק הרשטיק וחברי המקהלה שרבים מהם קיבלו במה לקטעי סולו.

  תאריך הוצאה2007
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.