בערי וובער- פארברענג [אלבום כפול]

בערי וובער   (7 מוצרים)

ערי וובער – הכוכב העולה, נמצא כעת בישורת האחרונה לפני השקת אלבום חדש וכפול:“פארברענג”.

אך לפני כמעט שנה ראה אור אלבום הבכורה של וובער – ‘בעזרת השם יתברך’, מאז הספיק להשתתף בשלל פרוייקטים כמו ‘הקומזינג’, האלבום השני בסדרת “Impressions” של גרשון ורובא וכן נוטל חלק באלבום החדש והעתידי של חבורת א.ק.א. פלא הווקאלית שצפוי גם הוא לראות אור אחרי פסח.

האלבום החדש והכפול מתחלק לשניים: האחד, מוסיקלי כמובן, והשני ווקאלי – ספיישל ספירת העומר, כאשר השירים מקבילים בשני האלבומים. מה בתפריט: החל משיריו של ר’ שלמה קרליבך זצ”ל דרך יצחק פוקס, עבור בר’ משה גאלדמן זצ”ל ואפילו משיריו של בערי וובער עצמו. על ההפקה והעיבודים: נפתלי משה שניצלער.

כמות:
  תאריך הוצאה2010

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.